Innowacja i prostota


Innowacja i prostota
2024-01-31
Wagi Adventurer™ Semi-Micro sprawiają, że praca w laboratorium staje się prawdziwą nauką

 

Przeczytaj również:

PARSIPPANY w stanie New Jersey —styczeń 2024 r. — OHAUS Corporation, jeden z wiodących na świecie producentów urządzeń do ważenia oraz wyposażenia laboratoriów i instrumentów analitycznych, ogłasza wprowadzenie nowych wag Adventurer™ Semi-Micro, które oferują ulepszony system operacyjny, łatwiejszą obsługę i raportowanie danych oraz większą niezawodność i wszechstronność. 

 

Pełnia możliwości

System operacyjny Adventurer AX w wagach Adventurer Semi-Micro gwarantuje im nowe możliwości, większą funkcjonalność i wysoką precyzję. Jedną z najważniejszych funkcji jest dodanie zarządzania prawami użytkowników na trzech poziomach, co ma kluczowe znaczenie w branżach ściśle regulowanych takich jak przemysł farmaceutyczny, gdzie obowiązują rygorystyczne wymagania w zakresie identyfikowalności. Waga Adventurer Semi-Micro jest wyposażona w specjalistyczne tryby ważenia, posiada udoskonaloną stabilizację, uniwersalne tryby łączności (w tym podwójne porty USB) oraz tzw. tryb AutoCal (skrót od „automatycznej adjustacji”), który zwiększa niezawodność wagi.  

 

Napędzane wiedzą 

Wagi Adventurer Semi-Micro zostały zaprojektowane z myślą o trwałości w codziennej pracy. Mają duże możliwości pomiaru masy oraz kompaktową konstrukcję osłony przeciwwiatrowej, dzięki czemu doskonale nadają się do użytku zarówno w laboratoriach, jak i środowiskach przemysłowych. 

 

Wszystko wydaje się proste 

Wagi Adventurer Semi-Micro są wyposażone w dziewięć trybów pracy i funkcje automatyczne, które eliminują konieczność wykonywania obliczeń ręcznych, oszczędzając czas i usprawniając przebieg procedur. Kolorowy ekran dotykowy z intuicyjnym interfejsem jest bardzo łatwy w obsłudze oraz dostosowany do pracy w rękawiczkach ochronnych. Waga Adventurer Semi-Micro posiada także sześć mechanicznych przycisków, które umożliwiają szybki dostęp do powtarzalnych operacji, takich jak tarowanie, zerowanie, kalibracja i drukowanie.  

 

Więcej informacji na temat wag Adventurer Semi-Micro można znaleźć na stronie www.ohaus.com 

 

### 

Informacje o firmie OHAUS Corporation 

OHAUS Corporation z siedzibą w Parsippany w stanie New Jersey to firma produkująca szeroką gamę urządzeń wagowych, sprzętu laboratoryjnego i instrumentów analitycznych, które spełniają potrzeby praktycznie każdej branży w zakresie ważenia i pomiarów. Firma jest światowym liderem w branży wag laboratoryjnych, przemysłowych i edukacyjnych oraz na niektórych rynkach specjalistycznych, np. w branży spożywczej, farmaceutycznej i jubilerskiej. Posiadamy certyfikat ISO 9001:2008; nasze produkty są precyzyjne, niezawodne i dostępne w atrakcyjnych cenach, a w ich użytkowaniu dodatkowo pomaga najlepszy w branży dział wsparcia klienta. 

 Nadesłał:

KN
http://kobieta24.pl

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl