TOPTEXTIL NA TARGACH HOME DECOR W POZNANIU


TOPTEXTIL NA TARGACH HOME DECOR W POZNANIU
2017-03-13
Podczas targów HOME DECOR w Poznaniu, firma Toptextil, wiodący dystrybutor obiciowych tkanin meblarskich, zaprezentuje swoje najnowsze kolekcje na najbliższy sezon.
Przeczytaj również:
Targi HOME DECOR, ktore odbędą się w dniach 14-17 marca w Poznaniu, to największy w kraju przegląd nowości w wystroju wnętrz i inspiracji.
Po ostatnim sukcesie polskiej marki Toptextil na targach we Frankfurcie nad Menem, firma zaprezentuje swoje nowości na rodzimym rynku. W tym roku firma przedstawi cztery nowe kolekcje tkanin: Pixel, Moon, Mood Damask oraz Bizon. Na miejscu będą dostępni przedstawiciele firmy oraz ambasador marki, dr Marek Borowiński, znany Shop Doctor. Czas odwiedzającym stoisko umili fortepianowa muzyka na żywo, kawa i przekąski.
- Toptextil weźmie udział w targach HOME DECOR już po raz drugi. Wiążemy z tym wydarzeniem duże nadzieje. Chcemy, aby nasze stoisko zostało zapamiętane. Klienci targów, przy akompaniamencie muzyki klasycznej granej na żywo przez wirtuoza fortepianu będą mogli obejrzeć niezwykle piękną nową kolekcję tkanin oraz atrakcyjny stand z próbnikami - przekonuje Andrzej Moskała, prezes Toptextil.
15 marca przy stoisku nr 12 w pawilonie 5A o godzinie 12:00 rozpocznie się konferencja prasowa marki Toptextil, którą poprowadzi dr Marek Borowiński. Ambasador firmy przedstawi najnowsze tkaniny, opowie o strategii wejścia marki do salonów meblowych oraz zaprezentuje nowy stand na próbniki i katalogi z kolekcjami Toptextil, który już niedługo trafi do salonów meblowych w całej Polsce.
Targi HOME DECOR przyciągają właścicieli sklepów i projektantów, którzy poszukują najoryginalniejszych rozwiązań dla swoich klientów. W dziesięciu pawilonach wystawienniczych można zobaczyć najnowsze oferty producentów mebli, elementów wyposażenia wnętrz, dekoracji czy projekty światowej klasy designerów. W przestrzeni wystawienniczej HOME DECOR, odbędzie się bogata prezentacja dodatków wnętrzarskich: oświetlenia, tekstyliów, dekoracji i akcesoriów.


Nadesłał:

Naruszew

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl